İthal İmplant

İmplant üretim firmaları her geçen gün artıyor ve buna dayalı olarak İzmir diş hekimliğine bağlı olan kliniklerde yüzden fazla ithal implant markası da bulunuyor. Marka üzerine her ne kadar bu daha güvenli veya şu marka oldukça kötü demek yanlış bir seçenek olmaktadır. Fakat markaların hastalar üzerinde göstermiş olduğu etkilere dayanarak diş hekimleri veya cerrahlar bu konuda hastalarına önerilerde bulunabilmektedir. Güvenilirliğini ve kalitesini ispatlamış çok sayıda implant üretimi yapan firma bulunuyor.

Ağrısız İmplant Diş İzmir

İzmir Ucuz İmplant Tedavi

Bir diş hekimin kısa zaman içerisinde çok sayıda implant markasını denemesi neredeyse imkansız olmaktadır. İyi ve kötü kıyaslaştırılması ancak ve ancak akademik çalışmalara bağlı olunarak yapıla bilinmektedir. Bunun samimi nedenlerinden biri de her implant markası üretimi yapan firmanın pazarlama personeli hekimlere markalarını oldukça iyi bir markaymış gibi tanıtması üzerinedir.

İthal İmplant Markaları

İthal olarak implant üretimi konusunda yıllardır en başarılı şekilde faaliyet gösteren ülkeler arasında Amerika ve diğer Avrupa implant firmaları baş göstermiştir. İzmir İthal İmplant üzerine yıllardır ispat edilir bir vaziyette faaliyet göstermeleri bu konuda daha etkin ve daha başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlamıştır.

izmir implant tavsiye

İzmirde En iyi implant doktoru

Daha önceleri sadece Avrupa’dan kaynaklı olarak getirilen implantlar ülkemizde de üretimi başarılı bir şekilde yapılan üretim çerçevesinde yer alıyor. Fakat söylemek gerekirse hekimlerin her daim Avrupa implantlarının en iyisi olduğu tanısı gerçeklik taşımaz. Bu doğrultuda özelliklede Güney Kore’ye ait bir marka tarafından üretilen orijinal implantları dünyanın en iyi ve en sağlam tutum konusu üzerine ilk sıralarda yer almaktadır.

Karşıyaka İmplant

İmplant Diş Karşıyaka

Aslında bu durum markanın nerede üretildiğine bağlı değildir, tamamen markanın hangi kalitede ürün yaptığı üzerine tartışılması daha doğru olmakta. Nedeni ise Güney Kore, Amerika ve İsrail gibi sürekli üretim halinde olan ülkelerde de çok sayıda fason kötü üretim yapan firmalar bulunuyor. Tabi ki her beş parmağın biri aynı değildir. İşini ciddiye alan ve bu konuda üretimini en kaliteli şekilde yapan firmalarda bulunuyor.

İthal İmplant Tedavisi

Kliniğimiz kapsamında birçok farklı kişiye özel olarak analizler yaparak tedavisini yaptığımız implant uygulamalarında ithal malzemelerde bulunduruyoruz. İsteğe göre hem ithal, hem de yerli üretimlerden elde ettiğimiz implantları en doğru ve en iyi şekilde hastanın ağız bölgesine entegre ederek kısa sürede daha rahat bir işlem görmesini sağlamaktayız. Tamamı alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan ekibimiz dahilinde tüm operasyonları başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz. İmplant İzmir tedavilerinde materyaller kadar en az hekiminde kaliteli bir tecrübeye sahip olması gerekiyor.

6 comments

 1. Yasin - Cevapla

  Merhabalar. Yaşım 68 ve kızımın önerisi üzerine sizin yerinizde ithal implant tedavisi olmak istiyorum. İmplant hakkında detaylı bilgi isteyecektim. Acı konusunda ciddi çekincelerim mevcut. İmplant yaptırırken çok acı çeker miyim?

  • implantdis - Cevapla

   geçen hafta 84 yaşında bir teyzemize 12 adet implant yaptık devamlı kontrol ettik ve hep sorduk acı durumunu hep hayır cevabını aldık.

 2. Saniye M - Cevapla

  Hamburg’dan gelen kuzeyin mayıs ayında sizden ithal implant tedavisi olduğunu söyledi. Dişlerinde o gün bu gündür herhangi bir problem yaşamadığını söyleyince bende yaptırmak istedim. Konu hakkında bilgi alabilir miyim?

 3. esra - Cevapla

  Haziranda amcamın oğlu size gelerek ithal implant yaptırdı çok memnun kaldı. Şimdi bende olmayan 8 dişimin yerine ithal implant yaptırmak istiyorum. Konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

 4. senem - Cevapla

  Geçen sene tatile İzmir’e geldiğimizde kardeşime ithal implant yaptırdık ve çok memnun kaldık. Şimdi aynı işlemi kendim içinde yaptırmak istiyorum. Yazın Almanya’dan geldiğimde hemen yaptırma şansımız var mıdır?

 5. Kerem - Cevapla

  Fransa’dan gelen amcam, sizin polikliğinizde ithal implant yaptırmış ve çok memnun kalmış. Bende yaptıracağım ama ithal ile yerli arasında gidip geliyorum. Sizce 6 tane dişim eksik olmasına rağmen hangisini yaptırmalıyım?

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir