Vidasız İmplant

Diş ve ağız sağlığı ile ilgili olarak kendinize göstereceğiniz özen sadece dişlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmaz, aynı zamanda ilerki yaşlarda daha sağlıklı diş yapılarına sahip olmanızı da destekler. Bu nedenle diş sağlığınız için size düşen gerekli diş sağlığı periyotlarını yerine getirmeniz gerekiyor, bunun haricinde özel kliniklerden de yardım alarak farklı rahatsızlıklarınızı da ortadan kaldırabilirsiniz.

İzmir Diş İmplant

Dental İmplant

Ağız ve diş sağlığı kişi vücudunun bedensel olarak sağlığı ile doğrudan iletimli olmaktadır. Yemek yeme ve sosyal yaşantımızdan tutun, daha birçok farklı etki alanı üzerine oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle gerek duyulan diş sağlığı periyotlarını yerine getirmek hem mevcut yaşam çizelgemizi, hem de ilerki yaşlarda diş sorunu gibi sancılı dönemlerin risk olarak azalmasını sağlamaktadır.

Diş ve Ağız Sağlığı

Ağız sağlığı kapsamındaki atılacak olan adımlar üzerinde etkin bir rol üstlenmemiz oldukça önemlidir. Bizlere öz güven kazandıran gülüşlerimiz ve dişlerimizin sağlıklı yapıda olması hali bize yaşam boyu alışkanlıklarımızı da rahatlıkla gerçekleştirmemizi sağlar. Fakat bakımı yapılmayan dişler ve akabinde çürüğe hatta dişsizliğe neden olan problemlerin baş göstermesi olağandır. İzmir İmplant Diş bu kapsamda alacağınız özel destekler sayesinde özel klinik ortamlarında diş sorunu gibi önemli etki yaratacak problemlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında ileri bir seviye olan diş protezleri de hastaların önem göstermesi gereken etkileri yaratmaktadır. Diş ve ağız sağlığı konusunda yaptığımız bakım vurguları her alan için geçerli olmakta, bu alanlara yönelik bir sorun ile karşılaştığında ise mutlaka gerekli tedavileri almanız gerekiyor.

İzmir Vidasız İmplant Uygulamaları

Bizler İzmir şehrinde vidasız, vidalı ve daha birçok farklı implant alanına yönelik uygulama tekniklerini başarılı bir şekilde yapabilmekteyiz. Hastalarımızın diş sorunlarını öncelikli olarak analiz ettirerek her türlü oluşuma yönelik hazır bir şekilde tedavinin başlamasını sağlamaktayız. Uygulama kapsamında sunduğumuz tedavide diş tedavisine yönelik kaybedilen veya eksik diş sorunu gibi birçok farklı duruma yönelik çözümler ürete bilmekteyiz. Dişlerinizin doğal görünümünü tekrar inşa etmek ve yenide canlandırmak adına estetik yapıyı yeniden ele alarak işlem dahilinde tutmaktayız. İzmir’de birden fazla kliniğimiz ile verdiğimiz hizmetler dahilinde olabilmek adına size en yakın şubemize gelerek alanında uzman ve kaliteli hekimlerimizden daha detaylı bilgi alabilir, bu kapsamda tedavi sürecine erken dahil olabilirsiniz.

İzmir Dikişsiz İmplant

Vidasız İmplant Tedavi İzmir

İzmir Vidasız implant tedavisi çene kemiğine vidalama işlemi yapılmadan uygulanan tedavi işlemidir. Bu doğrultuda herhangi bir sıkıştırılma durumu olmadan yapılan bu işlemler titanyum implantın direkt olarak açılan boşluğa yerleştirilmesi yapılmaktadır. Çekilen bir dişi ele aldığımızda eğer bu boşluk kemik dolgusuyla doluyor ise, yine aynı bu tarz işlem dahilinde implantlar da mantıken bu şekilde kemik oluşumunun içeriğine dahil edilmektedir.

3 comments

  1. Selvi - Cevapla

    Avustralya’dan vidasız implant yaptırmak için polikliniğinize gelen teyzem sizden çok memnun kalmış. Bana da tavsiye etti ve bende bu tedaviyi yaptırmak istiyorum. İmplant hakkında bana bilgi verebilir misiniz?

  2. mustafa - Cevapla

    İngiltere’den geçen temmuz ayında gelen dayım polikliniğinizde vidasız implant yaptırmış ve hiç acı duymadığını söylüyor. Bende aynısından yaptırmak istiyorum. İşlem hakkında bilgi alabilir miyim?

  3. Nihal - Cevapla

    Acıdan çok korktuğum için dişlerime hiç dokunduramıyorum. Vidasız implantın mantıken daha az acı verdiğini düşünüyorum. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine sizin işyerinizce implant yaptırmak istiyorum. Bu konu hakkında bana detaylı bilgi verir misiniz?

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir