Yerli İmplant

İzmir Yerli İmplant ile Diş Tedavisi

İzmir şehrinde bulunan kliniklerimizde siz hastalarımıza en doğru, en kaliteli ve doğrudan katkı sağlayacak olan implant diş uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Gün geçtikçe büyüyen marka değerimiz ve göstermiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı sayesinde müşteri potansiyelimiz artmaya devam ediyor. İzmir İmplant Diş Hastalarımızın tüm sorunlarını iyi bir şekilde dinleyerek tamamen kendi istekleri doğrultusunda sunduğumuz tedavi yöntemlerini detaylıca bildirmekteyiz. Akabinde hastanın da isteği üzerine uygun olan tedavi için analizler yaparak tam donanımlı cihazlarımız sayesinde başarılı operasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Size en yakın şubelerimizden birine gelerek sorununuz hakkında daha detaylı bilgi ve çözüm odakları hakkında aydınlanabilirsiniz.

Yerli Diş İmplant İzmir

İzmir Yerli İmplant Diş fiyatları

Dünyanın en büyük ülkelerinde bulunan kaliteli implant üretim firmaları birçok hastanın derdine deva olmuştur. Özelliklede son 20 yıl içerisinde diş hekimlerinin dişsiz ağızlarda göstermiş olduğu performans kapsamında mucizeler yaratılarak tüm dişlerini kaybeden hastalarda bile doğal görünümlü dişler entegre edilmiştir. Yaygınlaşan implant diş tedavi izmir uygulamaları sayesinde milyonlarca hasta bu kapsamda tedavi sürecinde bulunarak daha sağlam diş yapısına sahip olmaktadırlar. Daha önceleri sadece Avrupa ülkelerinden ihraç edilen diş protez, implant ve diğer benzeri malzemeler artık günümüz teknolojisi ile birlikte Türkiye’de de üretilmeye başlanmıştır.

Yerli İmplant

Ülkemizde bulunan ve gelişmiş tıbbi cihaz üretimleri yapan firmalar artık üretim olarak implantların üretimini ele almış ve bu durumun daha da yaygın bir hale gelmesini sağlamıştır. Son 10 yıldır ülkemizde de üretilen önemli birçok marka ile birlikte hastaların özel istekleri doğrultusunda Avrupa’dan da ithal olarak implant siparişi verilmektedir. Tamamen hastaya bağlı olarak işleyen bu tedavi yöntemi seçim olarak sürecin uzaması ve kısalması da görülmektedir. Yerli üretim implantlar sayesinde hastalar son 10 yıldır daha erken implant malzemelerine kavuşabilmektedir, daha önceleri sadece Avrupa ülkelerinden istenilen implantlar eskiye nazaran her ne kadar günümüzde daha hızlı işlense de o dönemlerde beklemekte işin diğer durumunu göz önüne seriyor.

İmplant Diş fiyatları

İzmir İmplant Fiyatları

Teknoloji ile birlikte cihaz üreticilerinin gücü birleşerek ülkemizde birçok farklı implant üretim merkezi ortaya çıkmıştır. Her ne kadar fazla bir sayıda olsalar da işi tam anmalıyla gerçekleştiren ve ülkemizde bulunan üç farklı kaliteli implant üretim merkezi bulunmaktadır. Günümüz kapsamında Türkiye üniversitelerinden mezun olan birçok diş hekimi hastalarında implant kullanımını genellikle yerli implant üretici firmalardan temin etmektedir. Hastalarına ise bu konuda detaylı bilgi ve güvenceyi de sağlamaktadır. Ülkemizde sayıları çoğalan implant üretim merkezlerinin kaliteli bir işleyiş göstermesi ise ileriki dönemlere yönelik sağlam adımların atılmasını sağlamaktadır.

4 comments

 1. Kadir nalbur - Cevapla

  Hamburg’dan 4 ay önce yerli implant tedavisi olmak için gelen eniştem sizden çok memnun kalmış. Bende bu tedaviyi olmak istiyorum ama çok korkuyorum. İmplant yaptırırken çok acı çeker miyim acaba?

  • implantdis - Cevapla

   Almanya’dan Türkiye izmir’e implant tedavisi gelmek konusunda merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

 2. Eda - Cevapla

  Kışın sizden yerli implant tedavisi görmüş bir arkadaşım, bana da çok tavsiye etti. Bende yaptıracağım ama acı konusunda ciddi korkularım var. İmplant yaptırırken acı çeker miyim?

 3. Gizem - Cevapla

  Ankara’dan implant olmak için İzmir’e gelen teyzemler sizden övgüyle bahsettiler. Anneme yerli implant yaptırmak istiyoruz ancak yaşı 72 olduğu için endişerim var. Bilgi verebilir misini?

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir