İzmir dişçi

Dişçi İzmir

Diş sorunları nedeniyle zaman zaman dayanılmaz ağrılar çekilebilmektedir. Diş ağrısına özellikle gece yakalanmak birçok kişi için eziyet çekmekle eş değer olmaktadır. Uyutmayan, ağrı kesicilerle geçmeyen bu tip ağrılar hastalara zor anlar yaşatmaktadır. Dişçi bulmak çoğu zaman oldukça zordur hatta bu yüzden hastalar kendi kendilerine uygun olmayan ve zarar verici çözümlerle ağrılarını dindirmeye çalışabilmektedirler. Dişçi İzmir için Cadde Dental olarak hizmet sunmaktadır.

Robotik Implant Türkiye

Cadde Dental kliniğimizde ihtiyaç duyduğunuz her tür diş tedavisi uygulanmaktadır. Kliniğimizde yararlanabileceğiniz sağlık hizmetleri şunlardır:

 • Ortodonti tedavisi
 • İmplant uygulamaları
 • Protez diş uygulamaları
 • Çocuk diş tedavileri
 • Diş estetiği
 • Diş beyazlatma işlemleri
 • Lamine diş kaplama
 • Diş çekimi
 • Diş eti tedavileri
 • Çene ve ağız cerrahi
 • Kanal tedavisi

Geniş kapsamlı, kaliteli ve güvenilir diş tedavilerimiz ile İzmir Mavişehir’de bulunuyoruz. Kliniğimizde 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunulmaktadır. Cadde Dental diş merkezimizde İzmir dişçi bulmak mümkündür. Diş problemlerinin yaratabileceği ciddi rahatsızlıklar için her zaman kliniğimiz açık olmaktadır.

Cadde Dental Kliniği Acil Durumlarda Yanınızda!

İzmir diş doktoru ihtiyacınız için Cadde Dental kliniği olarak sürekli hizmet veriyoruz. Kliniğimiz 2010 yılında açılmıştır ve en son teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.  Tedavi yöntemlerimiz çağa uygundur ve en iyi sonucu almaya yöneliktir.

Kliniğimizde kullanılan sağlık cihazlarında yine en son teknolojik özellikler bulunmaktadır. Diş tedavilerini en etkili ve hızlı biçimde gerçekleştirmek için sürekli olarak yenilenmeye ve gelişmeye önem vermekteyiz.

Kliniğimiz aynı zamanda Pazar günleri de kesintisiz olarak sağlık hizmeti sunmaktadır. Diş problemleriniz için uzman sağlık ekibimiz size haftanın her günü en iyi olanakları sağlamak için çabalamaktadır. İzmir dişçi için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş sorunları her an meydana gelebilmektedir ve özellikle ağır durumlarda hastanın kendi kendine çözüm bulması oldukça zordur. Ağrı kesici içmek ve diş fırçalamak kısmen ağrıları dindirse de inatçı tarzdaki ağrılara bunlar etki etmeyecektir.

Gece Başlayan Ağrılar için çözüm

Genellikle gece başlayan ağrılar insanlara kabus gibi gelebilmektedir. Bu tarzda bir ağrınız varsa ve aynı dişinizde daha önce de ağrı oluşmasına rağmen tedavi olmadıysanız durum daha kötü bir hal alabilir. Bu dişte ilerlemiş bir çürük olma ihtimali yüksektir. Ağrı şiddetlenebilir ve bir hekim müdahalesine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kliniğimiz gece de açıktır ve böyle bir durumda vakit kaybetmeden merkezimize gelmeniz ağrılardan kurtulmanız için en sağlıklı çözümdür.

Cadde Dental kliniğimizde acil durumlar için de ilk yapılan işlem röntgen çekimidir. Hangi dişinizde ne gibi bir sorun olduğu bu röntgen ile belirlenmektedir. Kamera ile hızlı bir şekilde dişleriniz taranır.

Dayanması zor ağrılarla uğraşmak zorunda değilsiniz. Çok şiddetli ağrılarınızda röntgendeki taramada dişteki çürüğün sinire ulaşıp ulaşmadığı kontrol edilmektedir. Kökler ve diş kanalları kontrol edildikten sonra eğer uygunsa kanal tedavisi yapılabilir. Eğer kanal tedavisi için geç kalınmışsa ya da uygun şartlar yoksa o zaman uzman hekimimiz diş çekimini gerçekleştirmektedir.

Donanımlı ekipmanlarımız ile acil durumlarda da dişinize en uygun ve etkili müdahaleler yapılmaktadır. Pazar günü de fark etmeksizin haftanın her günü ve her saati meydana gelebilecek diş sorunlarınız için Cadde Dental uygun koşulları yaratmaktadır.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir